ТВОРЧИЙ КУРС "WOMEN'S POWER"

ПЕРШИЙ В УКРАЇНІ ТВОРЧИЙ КУРС ЛИШЕ ДЛЯ ЖІНОК

ми пропонуємо:

Вокабуляр

Найпоширеніші слова та конструкції, розмовна мова та сленг, головні методи вичення слів, онлайн ресурси для вивчення та кращого запам'ятовування

Огляди на фільми

Улюблені кінострічки з "живою" британською та американською мовою, глибоким лексичним та змістовим наповненням

Топ

Найпопулярніші методи, ресурси, матеріали для комлексного вивчення мови

Відгуки про нас

Мені дуже сподобалося брати участь в марафоні, все було якісно підготовлено, завдання були цікаві і корисні. Організатори дуже відповідально і старанно попрацювали над цим.
Я вперше брала участь у марафоні і навчання з вами було дійсно дуже цікавим та корисним для мене.Я нарешті відрізняю часи і вмію використовувати герундій!)) Марафон дуже простий для розуміння.Особливо мені сподобалось навчання по відео та аудіо,тепер розуміння мови на слух дається трішки легше і я надалі це вдосконалюватиму завдяки Вам*.•P.S.: Наступного марафону я з вами...)
Дуже рада що була з тобою цих 10 днів! Я дуже вагалась. А тепер ні краплі не пожаліла. Для мого рівня англ марафон був ідеальний. Дякую за твій час,ідеї,знання,натхнення, бажання поділитись з нами цим всім!! У наступному мараФоні я з Olya Stefurak))
Добрий день! Дякую вам, що ведете такий цікавий блог🤗 справді, я ще не зустрічала тих, хто б так натхненно ділився корисностями про іноземну мову) бажаю вам і надалі сил для продовження в такому темпі!

Наші досягнення

0
Розроблених авторських проектів
0 +
Учасників наших марафонів
0 +
Задоволених відгуків наших учасників
0 +
Проведених годин разом з вами

Чому саме ми?

На відміну від решти курсів, що Ви можете зустріти в глубинах віртуального світу, наш проект – це, на сам перед, “теплий дім” де на Вас завжди чекатимуть. Саме з нами ви зможете з легкістю опанувати нові рівні Англійської мови та розпочати жити нею.

Основна ціль – постійний розвиток

Розширення словникового запасу
83%
Опанування граматичних конструкцій
75%
Подолання мовного бар'єру
65%
Навички сприямання мови на слух
87%
"Відчуття" мови
68%

Наша методика

Опрацювання матеріалу методом ігор, який забезпечує довгострокове запам’ятовування вивченого. Як результат, ви забуваєте про те, що це навчання, а просто насолоджуєтеся процесом. Зіграємо?

Ви забудете про мову із підручників та аудіо записів часів ваших прабабусь. Ми пропонуємо “живу” розмовну мову, яка зустрічається в повсякденному житті. Наша ціль – забезпечити вас знаннями, які стануть у пригоді в мовному середовищі.

Ми пропонуємо вивчення граматики та вокабуляру на базі контексту. Що це означає: ми пропонуємо життєву ситуацію і на її прикладі пояснюємо найважливіші мовні моменти. Як результат, ви не сумніваєтеся в акутальності набутих знань.

Підтримка протягом навчання і допомога в подальшому – один з ключових методів роботи для нас.

Send
Follow by Email
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram