Про нас

IMG_2109

Ольга Стефурак – засновник сучасної школи вивчення англійської мови “Insight Into English”, автор онлайн-марафонів English Your Muscles and English Your Muscles Improved, онлайн інтенсиву «Conversational English», першого в Україні творчого курсу тільки для жінок ‘Women’s Power’.

 

Вивчаю англійську мову уже 15 років, навчаю – 4 роки, живу нею все своє свідоме життя. Щиро вірю у навчання із задоволенням та для задоволення!

Завзятий прихильник живої мови, ігрових методів навчання, плідного спілкування. Впевнена, що іноземну мову можна полюбити як свою рідну і отримувати колосальне задоволення від процесу опанування. Не вивчаємо мову, а живемо мовою!

Пропоную курси, де ви зможете «одягнути» мову на себе і виглядати не гірше знаменитостей на червоній доріжці. Після навчання ви переконаєтеся, що англійська вам справді личить!

Вікторія Талащук – викладач, перекладач, приватний репетитор. 

Закінчила НАу «Острозька Академія», провела рік навчання в Сполучених Штатах Америки. 

Стаж викладання – 4 роки.

 

Англійська сьогодні ключ до можливостей. Удосконалюю його сама і хочу давати можливість це робити іншим.

 

Гончарова Анна
освіта: КНУ ім.Т.Шевченко,Інститут міжнародних відносин, спеціальність : міжнародне право та англо- український переклад.
Зараз завершую 2 курс навчання на магістратурі.

Learn English for pleasure!
Зі мною ви освоїте структуру мови, відчуєте культуру,і при цьому будете насолоджуватися розмовною англійською при перегляді і розгляді фільмів!
Про себе:
– веду авторський курс по Legal English ;
– більше 3 років досвіду викладання ;
– здала IELTS-B2;
-маю диплом перекладача;
– підготувала понад 30 учнів ,які навчалися індивідуально;
– працюю на курсах іноземної мови;
-викладала англійську в Польщі.

Марина Євченко- молодий вчитель нового покоління. Випускниця Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя  (спеціальність –  філологія (англійська та зарубіжна літератера)) . Призер всеукраїнських та міжнародних олімпіад та конкурсів.  Викладач англійської мови, перекладач.

Найбільше люблю займатись  з дітками, вони є джерелом натхнення. Також величезне задоволення  приносить  переклад статей, новин, документів для сайтів.  По життю тільки з англійською!

Уляна Годованець — викладач, приватний репетитор.
Закінчила Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника.

Стаж викладання – 4 роки.

Обожнюю викладати, спілкуватись з людьми і робити їх трішки щасливішими 🙂 Для мене це не робота, а задоволення та розвиток. Впевнена, що вивчення іноземних мов та подорожі ставлять тебе на декілька кроків дальше за інших.

Соломія Герман – викладач, приватний репетитор.

Стаж викладання – 3 роки.

Випускниця ДДПУ імені Івана Франка, спеціальність – філологія ( англійська мова та зарубіжна література). Учасник програм Erasmus в Австрії та Work & Travel у США.

Англійська мова – стиль мого життя. Дивитись фільми, читати книжки мовою оригіналу? З легкістю. Спілкуватись з іноземцями? Без проблем. Подорожувати і могти порозумітись? Круто. Допомагаю тим, хто хоче так само!

Дуже радію, коли мої учні, так як і я, закохуються у мову та вчать її з задоволенням. А ще, у нас на уроках весело і цікаво😀

Чим особлива наша команда:

#englishtop Топ найпопулярніших кінострічок, серіалів, книг, сайтів, які допомагають у вивченні мови. Список складаємо керуючись власними вподобаннями та спостереженнями. Радимо вам тільки те, що вважаємо найкцікавішим та найефективнішим.

#insightvocabulary Як же без вивчення слів? Це основа основ. Ми покажемо як розрізняти близькі за значенням слова, як правильно використовувати їх у контексті; дамо поради щодо ефективних методів вичення слів. З нами, ви забудете про традиційне заучування слів та гору нудних тестів.

#filmreview Ми пропонуємо цікаві кінострічки з  якісною британською та американською мовою. За допомогою аналізу фільмів, ми показуємо вам, що таке жива мова і як правильно використовувати її в повсякденному житті.

 

Ця сторінка для людей, які як і ми відчувають особливий зв’язок з англійською мовою. Якщо ви тільки розпочали, в процесі вивчення, або ж знаєте її вже на достойному рівні, заходьте! Будемо знайомитися!

Send
Follow by Email
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram