САЙТИ

5 РЕСУРСІВ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ МОВИ З ДОПОМОГОЮ ІНОЗЕМЦІВ🗣

⠀⠀🔒Livemocha
На цьому ресурсі ви можете вільно спілкуватися з носіями мови, а також виконувати завдання, які ці ж носії мови перевірятимуть. Все безкоштовно, але….в знак подяки ви повинні навчати партнера своєї рідної мови. Як на мене – все справедливо! Найважливіша місія – знайти іноземця, який би хотів вивчати українську😎
⠀⠀
Основна частина сайту – безкоштовна. Але є жетони, за які учень може індивідуально позайматися з носієм мови.
⠀⠀
⭐️А за $9,99 можна придбати «золотий ключ» (на місяць) та користуватися усіма матеріалами, які є на ресурсі.
⠀⠀
🔒Busuu
Чудова альтернатива нудному традиційному способу вивчення мови. Сайт пропонує можливість вчитися у її носіїв за 00.00😶. ⠀⠀
⭐️Є преміум послуга (4,5 євро на місяць): доступ до відеоуроків та мовних тестів та можливість отримати сертифікат про проходження мовних курсів. ⠀


🔒Mylanguageexchange
Цей ресурс пропонує навчання мови в групових чатах (кожен вчить своє рідної мови). ⠀⠀
⭐️За додаткову плату – від $6 до $24 – можна собі підшукати ідеального друга для листування (у пошуку вводите опис його якостей, рідну мову, вік, стать, яку мову вивчає). Програма підбере кандидатів, а ви обираєте того, який до душі.
⠀⠀
🔒Omegle
Форматом трішки схожий на Mylanguageexchange. Є чат, в якому можна спілкуватися з іноземцями (але лише англійською). Доступний в будь який час.
⠀⠀
🔒Lang-8 
Є тут ті, хто збирався на роботу закордон та стикнувся із труднощами написанням листа роботодавцю?🤕
Цей сайт стане вам у пригоді. Як все працює: користувачі пишуть тексти мовою, яку вивчають, а потім ці тексти перевірять носії мови і вносять свої правки✔️В свою чергу ви теж можете перевіряти тексти і стати корисним.

Perfect English за 0.00 грн?😎

БЕЗКОШТОВНІ онлайн-курсИ для вивчення англійської мови💸🔥

💻 На edX можна легко і абсолютно безкоштовно вивчити граматику, писати ессе, освоювати розмовну мову, готуватися до тестів IELTS і TOEFL.

💻Українська площадка Prometheus пропонує пройти онлайн-курс «Бізнес-англійська». Він допомагає вивчати ключову бізнес-лексику та деякі елементи граматики, а також включає практику для розробки розповсюджених в бізнес-середовищі ситуацій.
⠀⠀
💻На Coursera в категорії «Вивчення англійської» ви знайдете десятки курсів для вдосконалення розмовної та письмової англійської: для підготовки до тестів, для бізнесу, для життя. Топ сайт для журналістів та тих, хто хоче писати наукові тексти англійською мовою. Автори курсів – викладачі іноземних університетів.
⠀⠀
💻На платформі Futurelearn користується популярністю курс “Розуміння IELTS: методики для тестів з англійської мови”. Він призначений для тих, хто хоче підготуватися до іспиту IELTS – тесту, який необхідний для роботи та навчання за кордоном.
⠀⠀
💻Також корисними будуть курси від Британської Ради (British Council).

TOP TELEGRAM CHANNELS💣

📺Slang Bang! 
Кожного дня канал публікує англійські вирази, які не знайти в книгах. Якщо ви хочете вчити розмовну англійську та дізнаватися про топові фрази, які використовують іноземці, підписуйтеся. Там вже близько 73 тис😲

📺Английский с нуля
Якщо ви не можете надто вникати в тонкощі англійської мови🙈, але хочете підвищити рівень – вам сюди! Тут пропонують корисну інформацію з граматики, розбір речень, арсенал нових слів і також поради щодо самостійного вивчення мови💪.

📺Англійська на прокачку 
Хто не противник політичної тематики – можете заглянути😎. Всі вирази та слова подаються в контексті політичної ситуації України. Тому ви не тільки вчите мову але й не завжди в курсі найсвіжіших новин🗓🔊.

📺Английський в опросах 
Назва говорить за себе: берете участь в опитуваннях і день за днем поглиблюєте словниковий запас🌊.
Цікаво і ніякого зубріння👌.

📺English of the Day 
Розмовні фрази, ідіоми та сленг. Жива мова, яку можна почути з вуст native speaker🗣.

📺Английска мова
Найпоширеніші фрази, цікаві слова, загальні помилки, порядок слів утворення та вживання граматичних конструкцій – тут є все💥. Матеріал поділений по темах, що полегшує вам пошук та запам’ятовування. І також цікава рубрика “pronunciation”, де пропонують картинки зі скоромовками😇. ⠀⠀⠀

📺Английський язик 
Хтось називає цей канал “лінгвічтична барахолка”, а я в захваті! Картинки, таблиці, фрази, аудіоуроки, корисні статті. Хаос, але корисний хаос😄

📺Neperevodimoe
Автор ділиться історіями з життя і добавляє в текст по одній тематичній ідіомі. Більшість фраз не можна перекласти укр/рос мовою, тому і така назва каналу🤷‍♀️

📺English for Life 
Вибрані фрази, які повинні пригодитися в реальному житті🌏.

5 онлайн-сервісів для безкоштовного вивчення англійської мови.

🔍Duolingo “Є ще такі хто про нього не чув?”🙄

Часто трапляється так, що сайт хороший, але підходить лише тим, хто вже знайомий з мовою. А тут можуть зависати початківці💃 Уроки побудовані так, що за правильні відповіді ви заробляєте бали. Потім ці бонуси враховуються при переході на наступний рівень👣. ✔Є мобільні версії для IOS та ANDROID.

🔍Real English – “Хто тут за have fun?”🙌

Сайт з піснями, відеоуроками, іграми. Вправи побудовані так, що ви вивчаєте мову тут і зараз. Чомусь саме на цьому cайті час пролітає особливо швидко🤓

🔍Memrise – “І все в одному місці?”💥
Саме так можна описати цей сайт☝️. Підбірка крутих ресурсів, відео з носіями мови, чат-боти. Цікавий сервіс саме своєю технологією викладання👩‍🏫. Дуже потужна база💥 Ви це відчуєте одразу. ✔Є мобільні версії для IOS та ANDROID

🔍Busuu – “Англійську мову можна вивчити займаючись 10 хв кожного дня”. ⠀
В доступі є флеш-карточки для вивчення та запам’ятовування вокабуляру📋. ⠀


🔍Situational English – “Можна ситуацію?”😈

ТОП 5 🔝сайтів для перегляду фільмів англійською мовою з субтитрами

🔎English films online 
Сайт пропонує широкий вибір фільмів та серіалів в хорошій якості. Всі кінострічки розподілені по катигоріях (жанр, рік виходу), що робить ваш пошук максимально зручним📊.

🔎Losmovies 
Широкий спектр фільмів. Не всі кінострічки із субтитрами, але є можливість знайти і завантажити їх одразу👌.

🔎Lelang.ru 
Цей сайт створений не лише для переглядуу фільмів, а й взагалі є окремим корисним ресурсом для навчання📚. Окрім фільмів та серіалів, ви знайдете книги та аудіоматеріали англійською, які розподілені за рівнями. Справжні любителі мови зависнуть тут надовго😎.

🔎Kinokiwi.com
На сайті є багато фільмів та серіалів на різні-різні теми. Зможете обрати фільм того жанру, який найбільше до душі🖤 Є список номінантів на Оскар та постійна рубрика «фільм дня»💎.

🔎Baskino.co 
Хороший сервер, але…що мені не подобається – велика кількість реклами. Перед переглядом відео доведеться пережити два рекламних ролики😤. Але цей недолік компенсується великою кількістю фільмів, доступних у високій якості💯. Головне не забути натиснути кнопку “оригінал”✔.

Send
Follow by Email
Facebook
Facebook
YouTube
YouTube
Instagram